«Алтын қазына» көркем  және  сәндік- қолданбалы  өнер бойынша  балалар  шығармашылығының

 аудандық   көрме- байқауы

11-17 жас аралығында білім алушылардың көркем, шығармашылық қабілеттерін дамыту, заманауи сәндік- қолданбалы өнеріндегі халық  дәстүрін сақтау, тұлғаны үйлесімді дамыту, рухани- адамгершілік және мәдени құндылықтарға араластыру, балалар шығармашылық көркем және сәндік қолданбалы өнеріне деген қызығушылықтарын дамыту  мақсатында 2021 жыл 13 сәуір күні аудандық әдістемелік орталық базасында «Алтын қазына» көркем және сәндік- қолданбалы өнер бойынша балалар шығармашылығының   көрме- байқауы санитарлық- эпидемиологиялық қауіпсіздік нормаларын, дезинфекциялау талаптарын сақтай отырып  қашықтан  өткізілді.

 

1.Аудандық көрме- байқаудың қорытындысы бойынша төмендегі оқушылар ауданық   әдістемелік  орталықтың  «Алғыс  хатымен»  марапатталды.

«Ағашты, сүйекті,  теріні  көркемдеп  өңдеу» номинациясы  бойынша:

1) Тел Самат- Жаңашаруа қазақ орта мектептің 8 сынып  оқушысы;

2) Сәкен Өркен- Жаңашаруа қазақ орта мектептің 9 сынып  оқушысы;

Аудандық байқаудың қорытындысы бойынша төмендегі оқушылар ауданық әдістемелік  орталықтың  III дәрежелі  дипломымен  марапатталды.

«Тоқыма  бұйымдарын  дайындау» номинациясы бойынша:

Жарасқанқызы Дильяра- Жаңашаруа қазақ орта мектептің 8 сынып оқушысы;

Келдібай Айсауле- Ғ.Сланов атындағы орта мектептің 10 сынып оқушысы;

 «Қағаздан  бұйымдар  жасау» номинациясы  бойынша:

1) Қандыбекқызы Нұрлыгул- Жаңашаруа қазақ орта мектептің 8 сынып оқушысы;

Аудандық байқаудың қорытындысы бойынша төмендегі оқушылар ауданық әдістемелік орталықтың  II  дәрежелі  дипломымен  марапатталды.

«Тоқыма  бұйымдарын  дайындау» номинациясы бойынша:

Болат Ақнұр- Ш.Т.Еркінов атындағы орта  мектептің   9 сынып оқушысы;

«Ұлттық ою- өрнегі бар халықтық  киімдерінің үлгісін жасау»        номинациясы бойынша:

1) Нұржан Гүлім-  Х.Досмұхамедұлы  атындағы  орта  мектептің  6 сынып оқушысы;

4.Аудандық байқаудың қорытындысы бойынша төмендегі оқушылар ауданық әдістемелік  орталықтың  I   дәрежелі  дипломымен  марапатталды.

«Тоқыма бұйымдарын дайындау» номинациясы бойынша:

1) Тілекқабылқызы   Іңкәр-  Х. Досмұхамедұлы  атындағы  орта   мектептің   6 сынып оқушысы;

 «Ұлттық ою- өрнегі бар халықтық киімдерінің үлгісін жасау»        номинациясы бойынша:

1) Тайлыбек  Балауса- Ш.Т.Еркінов  атындағы  орта  мектептің  5 сынып оқушысы;

«Ағашты, сүйекті, теріні  көркемдеп  өңдеу » номинациясы  бойынша:

Есенбай Медет- Ы.Шөреков атындағы мектеп- гимназиясының 7 сынып оқушысы марапатталды.

Жүлделі 1 орын алған оқушылардың  жұмысы облыстық байқауға ұсынылды.